Obraz / Aretha Franklin

Aretha Louise Franklin (ur. 25 marca 1942 w Memphis, zm. 16 sierpnia 2018 w Detroit) – amerykańska piosenkarka soulowa i bluesowa. Była nazywana „Królową soulu” (Queen of Soul) i jedną z najpopularniejszych przedstawicielek tego gatunku obok wykonawców, takich jak: Sam Cooke, Ray Charles, Marvin Gaye, Stevie Wonder, Nina Simone czy Al Green

Dobra muzyka, woń markowych cygar i najlepszego alkoholu, a także kameralne światło, rozchodzące się z lamp, zwisających bezpośrednio nad dużym drewnianym stołem z polem gry wyściełanym zielonym suknem. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl w związku z bilardem.

By stworzyć taką wspaniałą atmosferę nie wystarczy mieć profesjonalny stół od Bogdański Bilard czy też najwspanialsze kije i gadżety. Taką atmosferę tworzą ludzie i otaczająca sztuka.

Pracując z bilardem staramy się aby nasi Klienci mogli zakupić u nas tak niespotykane dodatki jak obrazy, lampy czy też stojaki na kije które uzupełniają przestrzeń pokoju czy salonu bilardowego. Wszystkie te dodatki są niecodzienne i bardzo rzadko spotykane.

Nasze obrazy ręcznie malowane, posiadają w sobie duszę oraz to „coś” czego nie mają współczesne komercyjne plakaty czy też wydruki online.

Pracowania malarska z którą współpracujemy wykonuje na nasze zlecenie reprodukcje swoich pierwszych obrazów. Każdy jest niepowtarzalny i unikatowy. Przygotowywana reprodukcja jest w najwyższym stopniu odzwierciedleniem pierwowzoru.

Od złożenia zamówienia na wybrany obraz czas oczekiwania wynosi do jednego miesiąca. Produkcja obrazu wymaga czasu, pracy i cierpliwości.

Mamy nadzieję, że nasze prace spełnią Państwa oczekiwania i będą mogły zagościć na ścianach w mieszkaniach, lokalach, hotelach czy też w innej przestrzeni.

Tytuł obrazuAretha Franklin
TechnikaFarby olejne, pędzel i szpachla.
Boki obrazu zamalowane.
PodobrazieBawełniane
Wymiar zewnętrznyA 100 x 100
B 80 x 80
C 70 x 70
D 60 x 60
E 50 x 50
F 40 x 40
RamaBrak. Można powiesić bez ramy.
Czas oczekiwaniaOkoło 1 miesiąca od daty złożenia zamówienia.
CenaA 1 700
B 1 500
C 1 300
D 1 200
E 1 000
F 800
Koszt wysyłkiNa terenie Polski w cenie zakupu obrazu