Obraz / Duke Ellinton

Duke Ellington Orchestra. W skład Orkiestry Duke’a Ellingtona weszli muzycy, tacy jak Babber Miley, Kuti Williams, Rex Stewart, Ben Webster, klarnecista Barney Bigard i inni, jednak sekcją rytmiczną sekcji rytmicznej był pianista Basie, perkusista Joe Jones, kontrabas Walter Paige i gitarzysta Freddie Green.

Dobra muzyka, woń markowych cygar i najlepszego alkoholu, a także kameralne światło, rozchodzące się z lamp, zwisających bezpośrednio nad dużym drewnianym stołem z polem gry wyściełanym zielonym suknem. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl w związku z bilardem.

By stworzyć taką wspaniałą atmosferę nie wystarczy mieć profesjonalny stół od Bogdański Bilard czy też najwspanialsze kije i gadżety. Taką atmosferę tworzą ludzie i otaczająca sztuka.

Pracując z bilardem staramy się aby nasi Klienci mogli zakupić u nas tak niespotykane dodatki jak obrazy, lampy czy też stojaki na kije które uzupełniają przestrzeń pokoju czy salonu bilardowego. .

Nasze obrazy ręcznie malowane, posiadają w sobie duszę oraz to „coś” czego nie mają współczesne komercyjne plakaty czy też wydruki online.

Pracowania malarska z którą współpracujemy wykonuje na nasze zlecenie repliki swoich pierwszych obrazów. Każdy jest niepowtarzalny i unikatowy. Przygotowywana reprodukcja jest w najwyższym stopniu odzwierciedleniem pierwowzoru.

Od złożenia zamówienia na wybrany obraz czas oczekiwania wynosi do jednego miesiąca. Produkcja obrazu wymaga czasu, pracy i cierpliwości.

Mamy nadzieję, że nasze prace spełnią Państwa oczekiwania i będą mogły zagościć na ścianach w mieszkaniach, lokalach, hotelach czy też w innej przestrzeni.

Tytuł obrazuDuke Ellinton
TechnikaFarby olejne, pędzel i szpachla.
Boki obrazu zamalowane.
PodobrazieBawełniane
Wymiar zewnętrznyA 100 x 70
B 80 x 60
C 70 x 50
D 60 x 40
RamaBrak. Można powiesić bez ramy.
Czas oczekiwaniaOkoło 1 miesiąca od daty złożenia zamówienia.
CenaA – 1 700
B – 1 500
C – 1 200
D – 1 000
Koszt wysyłkiNa terenie Polski w cenie zakupu obrazu