Obraz / Tracy Chapman

Tracy Chapman (ur. 30 marca 1964 w Cleveland) – amerykańska piosenkarka i kompozytorka. Najbardziej znana jest z przebojów „Baby Can I Hold You”, „Talkin’ Bout a Revolution”, „Fast Car” i „Give Me One Reason”.

Dobra muzyka, woń markowych cygar i najlepszego alkoholu, a także kameralne światło, rozchodzące się z lamp, zwisających bezpośrednio nad dużym drewnianym stołem z polem gry wyściełanym zielonym suknem. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl w związku z bilardem.

By stworzyć taką wspaniałą atmosferę nie wystarczy mieć profesjonalny stół od Bogdański Bilard czy też najwspanialsze kije i gadżety. Taką atmosferę tworzą ludzie i otaczająca sztuka.

Pracując z bilardem staramy się aby nasi Klienci mogli zakupić u nas tak niespotykane dodatki jak obrazy, lampy czy też stojaki na kije które uzupełniają przestrzeń pokoju czy salonu bilardowego. Wszystkie te dodatki są niecodzienne i bardzo rzadko spotykane.

Nasze obrazy ręcznie malowane, posiadają w sobie duszę oraz to „coś” czego nie mają współczesne komercyjne plakaty czy też wydruki online.

Pracowania malarska z którą współpracujemy wykonuje na nasze zlecenie reprodukcje swoich pierwszych obrazów. Każdy jest niepowtarzalny i unikatowy. Przygotowywana reprodukcja jest w najwyższym stopniu odzwierciedleniem pierwowzoru.

Od złożenia zamówienia na wybrany obraz czas oczekiwania wynosi do jednego miesiąca. Produkcja obrazu wymaga czasu, pracy i cierpliwości.

Mamy nadzieję, że nasze prace spełnią Państwa oczekiwania i będą mogły zagościć na ścianach w mieszkaniach, lokalach, hotelach czy też w innej przestrzeni.

Tytuł obrazuTracy Chapman
TechnikaFarby olejne, pędzel i szpachla.
Boki obrazu zamalowane.
PodobrazieBawełniane
Wymiar zewnętrznyA 100 x 80
B 80 x 60
C 70 x 50
D 60 x 40
RamaBrak. Można powiesić bez ramy.
Czas oczekiwaniaOkoło 1 miesiąca od daty złożenia zamówienia.
CenaA – 1 900
B – 1 600
C – 1 200
D – 1 000
Koszt wysyłkiNa terenie Polski w cenie zakupu obrazu