Stół bilardowy Pronto Ultra 7ft / 8ft

Stół do jadalni a zarazem duży potencjał możliwości jego wykorzystania do celów biesiadnych , biurowych czy konferencyjnych . Nowatorski projekt:  ekstremalnie cienki a zarazem  ekstremalnie wytrzymały o niesamowitej urodzie. Stylem wpisze się w każde wnętrze , zarówno klasyczne jak i nowoczesne.

Korona stołu , to bardzo odporny na czynniki zewnętrzne materiał WPC specjalnie prasowany ( imitacja drzewa )

Kosze stołu skóra naturalna

Diamenty perłowe

Niezwykle cienki blat to dużo miejsca dla osób zasiadających przy stole.

Bogata kolorystyka stołów jak i również dla zamawianych dodatkowo blatów konferencyjnych-jadalnych.

Blaty szklane grubości 6 mm dla stołów 7-stopowych  i 8 mm dla stołów 8-stopowych

Nowatorskie rozwiązanie kieszenie na bile : elastyczne siatki wciągające wpadające do łuz bile.

Stół wyposażony w płytę kamienna  z łupka , daje poczucie perfekcyjnie precyzyjnej gry.

Zamawiając stół „Ultra” warto pomyśleć o wielofunkcyjnej szafce,  która jest zaprojektowana dla przechowywania blatu nastawnego . 

Cena stołu o wymiarze 7 ft – 18 000 zł

Cena stołu o wymiarze 8 ft – 19 000 zł

Najtańsze stoły bilardowe
Drewniany stół bilardowy jadalny

Stoły bilardowe wielofunkcyjne

Czy funkcjonalność stołu do bilarda ogranicza się wyłącznie do gry? Otóż nie – prezentowany model udowadnia, że może być on też praktycznym meblem, który doskonale spisze się w najróżniejszych sytuacjach. Stoły bilardowe wielofunkcyjne, takie jak Pronto Ultra 7 ft/8 ft, mają szeroki zakres zastosowań. Odnajdą się zarówno jako funkcjonalna ozdoba, jak i praktyczny mebel do salonu, jadalni czy sali konferencyjnej. Dzięki temu zaś, że dostępne są różne warianty kolorystyczne, można idealnie dobrać model do konkretnego wnętrza.

Najważniejszy jednak jest fakt, że kiedy pole gry jest zakryte blatem, stół do bilarda Pronto Ultra kompletnie maskuje swoje oryginalne przeznaczenie. Wystarczy tylko przykryć go płytą, która idealnie dopasowuje się do stylizacji wnętrz klasycznych i nowoczesnych, jednocześnie tworząc komfortowy mebel dla wszystkich osób, które przy nim przesiadują.

Stoły bilardowe wielofunkcyjne 2w1

Stół bilardowy 2w1

Współczesny dom, biuro czy każda inna przestrzeń, wymagają tego, aby były to meble wielofunkcyjne. Taką cechę może mieć też stół bilardowy. Idealnie zastąpi w domu stół w jadalni, który po posiłku może stać się centrum rozrywki dla domowników i gości. W biurze przyniesie chwilę wytchnienia od intensywnej pracy umysłowej – wystarczy tylko ściągnąć blat i ustawić bile – wszystko gotowe. Każda konferencja natomiast ma też swoją nieoficjalną część. Jeśli chcielibyście Państwo zaskoczyć swoich gości oryginalną atrakcją, warto zadbać o to, aby jednym ze stołów był właśnie ten do gry w bilard. Z pewnością zaskoczy to wszystkich uczestników, a z drugiej strony – docenią oni starania gospodarza eventu.

Pronto Ultra 7 ft/8 ft doskonale spisze się właśnie w takiej roli. Jako stół bilardowy 2w1 będzie efektownym elementem wystroju, ale przede wszystkim stanie się doskonałym meblem do rodzinnej jadalni lub salonu, w których podejmuje się gości, dodatkową przestrzenią roboczą w biurze czy też jednym ze stołów konferencyjnych.

Drewniany stół bilardowy jadaly

Doskonale rozumiemy, że dla współczesnego Klienta bardzo ważna jest właśnie wielofunkcyjność. Dlatego też nie mogło w naszej ofercie zabraknąć stołu bilardowego Pronto Ultra 7 ft/8 ft. To jeden z najciekawszych mebli, jakie są dostępne na rynku. Wyjątkowe wykończenie, doskonale imitujące drewno, dodatkowe blaty konferencyjno-jadalne, które są odporne na uszkodzenia i zabrudzenia to gwarancja efektownego wyglądu. Same kieszenie również są doskonale ukryte, dzięki czemu nie zaburzają estetyki, kiedy stół bilardowy jadalny jest wykorzystywany na czas podejmowania przy nim gości czy spożywania posiłków. Rozmiar stołu, a do tego bardzo cienki blat, gwarantują, że znajdzie przy nim miejsce wiele osób. Możecie Państwo wybrać między wariantem o rozmiarze 7 ft, a 8ft, dostosowując go do konkretnych potrzeb.

Po posiłku zaś wystarczy ściągnąć blat z pola gry, by oddać się wspólnej rozgrywce. Jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych produktów, jaki można znaleźć w ofercie. Zachęcamy więc do jego zakupu, a w razie wątpliwości – do zadawania pytań. Nasi pracownicy z pewnością rozwieją każdą wątpliwość.