Stół bilardowy S.T. LEO Spencer 9 ft

Najlepsze stoły bilardowe

Stół bilardowy:  SPENCER   rozmiar: 8 ft   

Materiał konstrukcyjny : drzewo klonowe 

Korona : drzewo klon 

Kolor: antyczny cheery Skrzynia : klon 

Kosze: skórzane 

Płyta: kamienna 3-częściowa gr. 25 mm PALKOWaga stołu : 390  kg

Kolor sukna do wyboru.

CENA ZAWIERA:

KOSZT TRANSPORTU NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

SUKNO EUROSPEED 45

ZESTAW GADŻETÓW

Kij Cobra Dominik (320)

Kij Cobra Kiler B/J (295)

Pokrowiec Cobra Plus (165)

Podpórka do kija Jelonek (10)

Kreda Masters (3)

Uchwyt na kredę plastikowy (5)

Ściereczka do szczytówki (12)

Klej do tipów (3)

Tipy wielowarstwowy Cobra (10)

Wosk do szczytówki (13)

RAZEM 836,- PLN

W zestawie płacisz 550,- PLN

Najlepsze stoły bilardowe

Naprawa stołów bilardowych – Polska i EuropaOprócz sprzedaży stołów bilardowych nasza firma oferuje też usługi serwisowe. Naprawa najczęściej dotyczy wymiany sukna, które jest najszybciej zużywającą się częścią tego produktu. Do uszkodzeń często dochodzi przez nieumiejętne uderzenie, ale też po prostu, jako że jest to delikatniejszy element od pozostałych, przy zwykłym użytkowaniu. Zawsze jednak podchodzimy kompleksowo do powierzonego nam zadania. W ramach renowacji dbamy o to, aby odświeżyć wygląd artykułu, dzięki czemu odzyskuje on swój wyjątkowy charakter. Usuwamy wszelkie rysy, pokrywamy elementy drewniane impregnatami, a w razie potencjalnych uszkodzeń – naprawiamy je, by w pełni przywrócić stołom ich pełną funkcjonalność.

Co najważniejsze – naszym obszarem działania jest nie tylko Polska, ale też cała Europa. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis i na to, że ich stół do gry będzie na nowo zachwycać swoim estetycznym wyglądem.

Najlepszy drewniany stół bilardowy

Najtańsze, najlepsze stoły bilardowe

Niegdyś posiadanie stołu bilardowego kojarzone było z luksusem, przeznaczonym wyłącznie dla najbardziej majętnych osób. Dzisiaj jednak jego zakup nie stanowi już większego wyzwania. Nie oznacza to, że trzeba rezygnować z wysokiej jakości. Proponowane przez naszą firmę meble, w tym S.T. LEO Spencer 9 ft, to zdecydowanie najlepsze i najtańsze stoły bilardowe, jakie są dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości surowce, począwszy od wysokojakościowych sklejek, przez drewno, po elementy z innych surowców, jak szkło lub kamień.

Każdy produkt dostępny w ofercie cechuje się niebanalną stylistyką. Oferujemy stoły do gry w bilard zachowane w duchu eklektyzmu, które idealnie zgrają się ze wszystkimi rodzajami wnętrz, nowoczesne, jak i te o klasycznym designie, takim jak właśnie S.T. LEO Spencer. Jako że producenci przywiązują ogromną wagę do jakości wykonania swoich produktów, można być pewnym, że idealnie sprawdzą się w swoim zadaniu – jako ozdoba, jak i pole do tego niezwykłego sportu.

Drewniany stół bilardowy – jadalniany

Wielu z Państwa w tym momencie z pewnością się zastanawia, jak wybrać stół do bilarda. Odpowiedź na to zagadnienie jednak nie może być jednoznaczna. Wszystko bowiem zależy od oczekiwań, jakie Klient stawia tym produktom. Czy ma to być wyłącznie centrum rozrywki dla graczy? Czy raczej powinien łączyć w sobie różne funkcje? W tym drugim przypadku z radością możemy zakomunikować, że drewniany stół bilardowy może również pełnić taką funkcję, co jadalniany. Jak to możliwe? Wystarczy tylko zamówić swój egzemplarz z dodatkowym blatem, który zakrywa (i chroni) pole gry.

Co się w ten sposób zyskuje? Przede wszystkim wielofunkcyjny mebel. Z jednej strony – wciąż pozostaje stołem bilardowym, z drugiej – jest miejscem, przy którym można przyjąć gości – czy to w biurze, w sali konferencyjnej, albo po prostu w domu czy restauracji. Same kosze do bil nie stanowią większej przeszkody, by się cieszyć jego drugą funkcją. Są raczej oryginalną ozdobą, dodającą charakteru temu meblowi.

Innym przykładem zaś jest stół bilardowy składany – to idealna opcja dla tych Klientów, którzy dysponują ograniczoną przestrzenią, ale decydują się na to, by zaprosić ten sport do swoich czterech ścian. Niezależnie od tego, jaki wariant Państwo wybierzecie – najlepsze artykuły dostaniecie właśnie u nas!