Właścicielem marek BOGDAŃSKI BILARD oraz PRACOWNIA RZEMIOSŁ RÓŻNYCH jest firma GOLDMANN INVEST

 
Serdecznie dziękujemy za przyjęcie do gronaIzba Gospodarcza Gastronomii Polskiej.
Jest nam niezmiernie miło, że możemy być w tak zacnym gronie firm walczących o swój byt, własność oraz przyszłość swoich firm i naszych pracowników.
Deklarujemy jak największą pomoc w realizacji zadań statutowych.
 
 
Jest nam niezmiernie miło, że Pan Janusz Palikot tak motywuje nas do pracy i działania. 

Drodzy Państwo pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

Serdecznie podziękowania dla Miśka Koterskiego który wspiera branżę bilardową.

Dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia na salach bilardowych.

 
 

 

Nasza oferta

Sprzedaż nowych stołów bilardowych

Jeśli szukacie Państwo odpowiedniego stołu bilardowego dla siebie – dobrze trafiliście. Dysponujemy w swojej ofercie stołami sportowymi, klasycznymi, rzeźbionymi oraz bardzo nowoczesnymi. Nasze modele idealnie wpiszą się w przestrzeń którą dysponujecie.

Sprzedaż używanych stołów bilardowych

Stoły bilardowe które sprzedajemy charakteryzują się wytrzymałością oraz nie przemijającym designem dzięki czemu czasem do nas wracają. Po przeprowadzeniu wszystkich prac konserwatorskich dostają drugie, a nie kiedy trzecie życie. Używane stoły sprzedajemy z pełną gwarancją czerpanej przyjemności z gry i jakości oferowanego produktu.

Serwis stołów bilardowych.

Najczęściej występującym serwisem stołu bilardowego jest wymiana jego sukna. Nasza oferta zawiera wymianę sukna, poziomowanie, wymianę band na nowe, wymianę koszy czy też możecie nam zlecić pełną renowację stołu wykonaną przez profesjonalistów z branży stolarskiej. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Polski czy też Europy.

Sprzedaż akcesoriów bilardowych.

Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę akcesoriów do bilarda. Począwszy od kijów bilardowych oraz akcesoriów do nich, różne marki bili, trójkąty drewniane oraz plastikowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Istny raj dla graczy.