Nasza oferta

Sprzedaż nowych stołów bilardowych

Jeśli szukacie Państwo odpowiedniego stołu bilardowego dla siebie – dobrze trafiliście. Dysponujemy w swojej ofercie stołami sportowymi, klasycznymi, rzeźbionymi oraz bardzo nowoczesnymi. Nasze modele idealnie wpiszą się w przestrzeń którą dysponujecie.

Sprzedaż używanych stołów bilardowych

Stoły bilardowe które sprzedajemy charakteryzują się wytrzymałością oraz nie przemijającym designem dzięki czemu czasem do nas wracają. Po przeprowadzeniu wszystkich prac konserwatorskich dostają drugie, a nie kiedy trzecie życie. Używane stoły sprzedajemy z pełną gwarancją czerpanej przyjemności z gry i jakości oferowanego produktu.

Serwis stołów bilardowych.

Najczęściej występującym serwisem stołu bilardowego jest wymiana jego sukna. Nasza oferta zawiera wymianę sukna, poziomowanie, wymianę band na nowe, wymianę koszy czy też możecie nam zlecić pełną renowację stołu wykonaną przez profesjonalistów z branży stolarskiej. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Polski czy też Europy.

Sprzedaż akcesoriów bilardowych.

Posiadamy w swojej ofercie pełną gamę akcesoriów do bilarda. Począwszy od kijów bilardowych oraz akcesoriów do nich, różne marki bili, trójkąty drewniane oraz plastikowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Istny raj dla graczy.


BOGDAŃSKI BILARD PL / UE

Profesjonalne stoły bilardowe

Dobra muzyka, woń markowych cygar i najlepszego alkoholu, a także kameralne światło, rozchodzące się z lamp, zwisających bezpośrednio nad dużym drewnianym stołem z polem gry wyściełanym zielonym suknem. To pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą na myśl w związku z bilardem. To elegancki sport, którego historia sięga wiele wieków wstecz. Niegdyś uprawiany głównie przez elity, dzisiaj cieszy się dużą popularnością, gwarantując doskonałą rozrywkę każdemu, kto chwyci za kij. Nasza firma od lat dostarcza profesjonalne stoły bilardowe, oferując je zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W sprzedaży mamy najróżniejsze modele, począwszy od klasycznych, przez sportowe (przeznaczone m.in. do gry w snookera czy poola, także angielskiego) po produkty, których skomplikowane rzeźby wykonane są z najwyższą dbałością o nawet najmniejszy detal. Szerokie wzornictwo to gwarancja, że odnajdziecie Państwo idealny egzemplarz dla siebie. Obok stołu do gry w bilard oferujemy też różne akcesoria bilardowe, a wśród nich kije, bile, trójkąty, sukna i inne przedmioty, które są niezbędne w tym sporcie. Proponujemy też zestawy, dzięki czemu możemy zagwarantować najatrakcyjniejsze ceny. Oprócz nowych modeli proponujemy też używane stoły bilardowe, które są poddawane renowacji i innym pracom konserwatorskim, zatem wyglądają bardzo oryginalnie i mają funkcjonalność nowych produktów. Stół bilardowy to nie tylko niezbędny element doskonałej gry, przy której bawią się ludzie w pubach, restauracjach, hotelach czy we własnych domach. To też efektowny element dekoracji, świadczący o wysublimowanym guście właściciela takiego mebla. Funkcjonalność tych artykułów poszerza również fakt, że mogą być wyposażone w blaty konferencyjne i jadalne, a nawet te do gry w ping ponga. To, jak wszechstronne mogą być, możecie Państwo sprawdzić w naszej ofercie.

Indywidualne podejście

Ekskluzywne stoły bilardowe

Dla koneserów jednak mamy szczególne propozycje, charakteryzujące się najbardziej drobiazgowym wykończeniem, z efektownymi rzeźbieniami w drewnie najwyższej jakości lub też wykonane z innych surowców, które przywodzą na myśl jedno – luksus, ekskluzywne stoły bilardowe staną się oryginalną ozdobą każdego wnętrza. Staranne, rzemieślnicze wykonanie tchnęło w każdy z nich wyjątkowy charakter, dzięki czemu idealnie zbudują klimat danego pomieszczenia. Cechują się ponadczasowym designem, który zostanie doceniony przez każdego, kto będzie mógł je podziwiać. Gra przy nich będzie sprawiać ogromną przyjemność. Niezależnie od tego, nad jakim modelem stołu bilardowego się Państwo zastanawiacie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wybór jest szeroki, dostosowany do gustów i możliwości każdego Klienta. Gwarantujemy, że artykuły będą doskonale spełniać swoją funkcję, a także wkomponują się w każdą aranżację. W razie pytań, czy wątpliwości – zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Postaramy pomóc Państwu w doborze najlepszego rozwiązania. Oprócz sprzedaży możemy również zaoferować montaż stołu na miejscu, a także profesjonalny serwis, obejmujący m.in. wymianę sukna, które jest elementem ulegającym najszybszej eksploatacji.